Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zebra_hun

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz DroiDMester #19599 üzenetére

    Annyiban módosítanám az észrevételed, hogy nem villogok.
    Most :))
    A Vantage cpu score-ommal villogok, ugyanis még hwbot-on is 1-2 ember előz LN2-vel, azzal lehet, de ez most kivételesen nem villogás.

    Írtam is, hogy a napin megy, összehasonlítás.
    Elkövettem mindent, hogy "igazságos" legyen.
    Valóban friss telepítés mindegyik, legújabb driverekkel.
    2 windows rendszert hasonlítottam össze fair módon, nem az én gépem egy másikkal.
    Arra is ügyeltem, hogy a háttérfutások ugyanazok legyenek.
    Tehát mindegyiken csak msi ab, steam, xbox, infranview van telepítve, más még nincs.
    Tehát nem villogás, hanem egy hiba feltárása.
    Valóban alig észrevehető, akik nem mérik talán sosem veszik észre.
    Inkább köszönd meg, hogy mennyi sz@rt kiszűrök, megosztok.
    A világ legaljasabb dolgát is én vettem észre, majd publikáltam, és mi volt? Totál hülyének nézés először.
    Direkt lassítják azóta is a coffe, comet, rocket rendszereket.
    Érdekelt valakit? Nem.
    Ott volt a 40xx széria nvidia drivere is példának. 1 évvel a megjelenés előtt publikáltam, hogy +10-20 fps is akár néhány játékban.
    Sorra nyertem egy halom bench-et egy eltávolított, béta nvidia profillal. Nem volt csalás, hiszen nívósabb helyen leírtam, letöltést adtam hozzá. (1200 topik)
    40xx szériával kiadták hivatalosan a plusz Rebar profilokat.
    Szerintem ez a mostani ph egy fos, félreértések milliói, felesleges bármi érdekességet posztolni, úgyis a kutyát érdekli.
    Ha tudnám törölném az összes hsz-t amit írtam, de az is felesleges, hiszen amúgy sem megy a visszaolvasás sem.

    Villogni, nagyképűzni természetesen visszajövök, de el nem mondom, hogy hogyan lehet egy picit jobb rendszere valakinek.
    Pont le fogom nagyívbe sz@rni...

    Kérem erre nem válaszolni, én sem teszem.
    :R

Új hozzászólás Aktív témák