Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MuldR

    tag

    válasz jeni #839 üzenetére

    Az előző gépével reggel 8-tól este 10-ig hajtotta. Konkrétan reggel bekapcsol este ki.
    D-sub és HDMI van a monitoron. nincs átalakítózva Alaplapi HDMIből megy a monitorba közvetlenül. Az átalakító a teszt 23-as monitoromon van, amivel működik.
    Nem hiszem, hogy "beragadt" felbontás lenne, mert azt is megcsináltam, hogy a 23 teszt monitoron 1024x768-ra raktam a képet és utána átdugtam a monitort. Így sem ment. Visszadugtam a 23-as teszt moncsit és azon még minidig 1024x768 volt. Egyébként ki/be dugásnál csilingel a gép, vagyis felismeri az új eszközt.
    Azt elfelejtettem, hogy a samsung oldaláról a monitor drivert is feltettem és a Win10 az S24D300-at írja ki mint display. Szóval az is megvan.
    Apropó nem csak az ASrock logó, az UEFI is tökéletes a 24-es monitorján. A Win10 betöltéskor jön a fekete képernyő.

    Igen tudom, nem szép dolog átdugni menet közben, de kényszerűség volt. :(

    Közben felhívtam és azt mondja amikor a laptopot rádugta HDMI-n azzal is működött a 24-es monitor. Csak az i3 10100 iGP -vel nem. Vagyis az is csak win10 alól nem, mert UEFI jó.

Új hozzászólás Aktív témák