Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Speed®

    HARDVERAPRÓD

    válasz NFree #11330 üzenetére

    Nem lesz komolyabb víz és nincs is hely komolyabbnak, sem a mostani V350ben, sem a tervezett A05NBben. Nem akarok semmi extrát, csak, hogy ne kelljen sok venti a ~200Wnyi hő házon kívülre juttatáshoz. Jelenleg 6 venti dolgozik a gépben, nem annyira leszabályozva, mint amennyire a hangjuk indokolná, ezt akarom leredukálni 3dbra, amik 5-600 rpm körül mozgatják a levegőt, kussosan. Persze nyílván az is cél, hogy ne legyen a hő probléma, mikor éppen meg vagyok őrülve és 1.5+Vokat adok a CPUnak ;]

    lipi67
    Én is így voltam vele, de aztán most elkezdtem számolni..használt árakkal gondolkodva is 25 felett van a jelenlegi léghűtésem..és semmi extra. Jó, nyílván kategóriákkal halkabb a gépem mint azt sokan igényelnék, de ez a heppem, mit csináljak.
    Szóval eladom szépen a teljes Noctua armadát (NH-C12P CPUhűtő, P12/2xS12/2xR8 ventik), az árukból simán kijön egy 45mmes duálradi és egy Laing DDC. A HR03GT a rajta lévő R8al meg kiad egy normális blokkot. Belefeccölök még 10kt normális csövekbe/csatikba/tartályba/rácsba, meg ellövök pár korongot a dremellel mire kivágom a kecó tetejét..és kész. A ház gyári 12es ventijei 5Vra kötve kussosak és valszeg simán kiszellőztetnek így is majd. A teljesítmény meg picit enyhén más kategória lesz..az NH-C12P 1800rpmen is gyenge tud lenni..és keringeti a meleg levegőt a RAM/NB/FET bordák közt..
    Szóval ez a terv, és általában ha eltervezek valamit, abból megvalósítás lészen :K

Új hozzászólás Aktív témák