Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • t72killer

    titán

    LOGOUT blog

    válasz TomMusic #1412 üzenetére

    A jósgömb-téma nehéz ügy, és az is igaz, hogy a magyar kormányzat mindent meg fog tenni, hogy tovább fújja a lufit - kérdés, meddig bírják tüdővel. A csökkentett önerő rizikóját csak úgy nem fogják benyelni a bankok, 10% ugye azt jelentené, hogyha 1 éven belül potom 10%-ot korrigálgatnak valami random oknál fogva az ingatlanárak, akkor bukták az egész fedezetet, de egy kozmetikai 5% esetén is a felét.

    30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

  • opr

    veterán

    válasz TomMusic #1412 üzenetére

    Én egy szabályt tanultam meg de nagyon: szabad építkezni, de akkor a főállásod addig az, hogy ott vagy a folyamat minden egyes percében, és duplán ellenőrzöl mindent. És határozott vagy, ha valami nem úgy van, azonnal ugrasz, szólsz, és addig nincs tovább, amíg az ki nincs javítva.

    +1: Ha mindezt úgy csinálod, hogy közben jófej vagy és ki van nyalva a melósok popója kávéval, kólával, stb, esetleg néha még be is segítesz a pakolásba meg ilyesmi, akkor akkor is imádni fognak, ha a minőségből nem engedsz, és tényleg jó melót fognak lerakni az asztalra.
    Nálunk anno majdnem összeverekedtek rajta a melósok, hogy ki jöjjön hozzánk dolgozni, és tényleg gyönyörű meló lett a dolog vége. De csak amikor így csináltuk. Amikor nem voltunk ott minden percben, azonnal erősen esett a minőség, akkor is, ha ugyan az a brigád csinálta.

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák