Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    válasz zdanee #13 üzenetére

    Valahol igazad van abban amit írsz, de ez mind egyéni preferencia kérdése. A vékonyítási mánia pl szerintem is hülye dolog, de látható, hogy mennyi embernek ha nem is fontos, de tetszik. Nekem is sokkal többet ér az üzemidő, de manapság is olvasható olyan komment, ahol számonkéri valaki, hogy miért nem vastagabb a készülék és jobb az üzemidő, és jön a válasz, hogy bőven elég így is, vastagabb telefont meg nem akar. A jack elhagyása miatt is sokan szomorkodnak, de ott pl. fordított a helyzet, nekem nagyon nem hiányzik. A faltól falig képernyő is ilyen, nekem nem fontos, hogy a legvékonyabb kávás telefonom legyen, de örömmel nyugtázom, ha kisebb a káva és nem tört még össze egy telefonom sem. Btw nekem az ívelt kijelzők térhódításával van bajom, mert megtörik a fény oldalt, nehezebb védelmet tenni rá, de van aki meg imádja. A hajlítós készülékekkel is úgy vagyok, hogy baromi jó ötlet, de ameddig visszalépés kamerában, üzemidőben (bár szépen lassan fejlődnek) addig nem kell, nem beszélve a kijelzőről a gyűrődés és a sérülékenység miatt. De ott viszont nincs nyomás, mint a többi dolognál, mert nem kell olyat venni és kész. A vékonyságot, a jack hiányát meg a faltól falig kijelzőt nehezen tudod kikerülni ha értelmes telefon kell, de a hajlítósokat csak szimplán nem kell megvenni. Szóval nekem is vegyes a kép, van ami többet hozott mint amit elvett, van ami meg nem. Nálad sajnos ezek szerint mindegyik utóbbi.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák