Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz sutszi #93246 üzenetére

    De minek? Szerintem elég sokaknak lapul otthon olyan TP aminek a sarkai kopottak. Ott látod, hogy 2 külön fizikai réteg van. Elektronmikroszkóp ne kelljen már hozzá, meg videó. Ha összeöntöd a mosószert és az öblítőt, nem habzik tovább. Ha a szalonnazsíros edényre ráküldöd a zsíroldót zsírmentes lesz. Ha a WD-re ráküldesz kellő mennyiségű ablaktisztítót akkor az WD mentes lesz. A kellő mennyiség a kulcs, ez ugrasztotta be a málnásba a macit.

    spyduck: Tényleg no offense, de a saját időtöket és pénzeteket veritek el feleslegesen ezzel :B Ha jó, nekem okés, de a WD40 nem csodaszer. Youtube dobja a fényezés javításos és egyéb videókat is tonnaszám. Az ugyanez. Lakkhibát töltesz fel és carpe diem van. Aztán kikopik és megint ott a karc. Közben meg olyan poros lesz a kocsi, hogy megőrülsz. Eladásra tuningolni jó, bár az első ujjlenyomat után én azért morognék. Javítani fizikai hibát sosem javított, nem javít és nem is fog. Tisztítószernek meg ha tényleg ennyi a cash akkor izopropil, arra való. A fedlapon a 30-as gépekig pedig külön bevonat van, ami nem kosz. Ezt az összes ThinkPadomra ráolvasva merem állítani, ami volt annyi, mint egy kiskernek egy bő 2-3 havi forgalma, alkatrészben meg hajaj :P

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák