Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fatpingvin

    őstag

    válasz gurabli #116131 üzenetére

    egyrészt nem tudom milyen OS-t használsz de ez igazából lényegtelen is. ahogy barnam_ írta, ennek a kihajtható esetén van igazán értelme.


    mire felnő már nem ezt a laptopot fogja esélyesen használni, viszont ettől függetlenül is azt mondom hogy ez egy téves irány. haszna nem sok van, tényleg csak grafikai vagy egyéb komolyabb szerkesztési dolgokban tudom elképzelni a létjogosultságát, viszont arra egyrészt ott az egér, másrészt van egy másik negatív hozadéka annak ha hozzászokik ehhez, és ezt saját példával alá is tudom támasztani:

    páromnak egy kihajtható Yoga-ja van, és rendszeresen használja az érintőképernyőt az egér/touchpad helyett. ez rendben is van amíg nem az én laptopomat használja, ahol ugyanis ugyanígy a képernyőt maszatolja össze, változó frusztrációs szinttel, ugyanis az én x230-asom nem érintőképcsöves. ez tetszőlegesen extrapolálható bármely más élethelyzetre.

    A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

Új hozzászólás Aktív témák