Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ganz-[HUN]

    addikt

    válasz Tikakukac #109194 üzenetére

    T440p-be bele megy az MQ proci, ami pont szükséges most nekem a suli végett. Építési minőségben szerintem a T440p nem sokkal lehet rosszabb mint a T60, márpedig mindkettőt ripityára szedtem.

    Komponensek épettartama meg... na igen a komponensek élettartama hátő... még eddig 3/2db 40-es széria 100/100-as nálam. X240 USB töltőésnél 0%-ra merítette az egyik akkut, és nem váltott át a másikra 5%-on ahogy illett volna, ehelyett lefagyott a chipset/EC/valami ami a töltést, akkut vezérli. Belső akku ki, be, és utána volt hajlandó elindulni ismét. Ezt leszámítva.

    Illteve, volt még egy T440, aminek a touchpadja driver gubanc miatt xarakodott. vissza a feladónak volt.

    Hozzá kell tenni: Sample size=4! A nagy körkép természetesen azt mutatja, hogy keep away from haswell :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

Új hozzászólás Aktív témák