Hirdetés

  • Lenovo Essential Wireless Combo

    lo Lehet-e egy billentyűzet karcsú, elegáns és különleges? A Lenovo bebizonyította, hogy igen, de bosszantó is :)

  • Motorola Moto G24 Power - hol van az erő?

    ma Nagy az aksi, gyenge a hardver, amiből hosszú üzemidőre lehetne következtetni. Tényleg így van?

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cunaja

    addikt

    válasz bubus66 #6999 üzenetére

    Szia Bubus, Szia Mindenki!
    Nem jöttem, mert bepótoltam mindent, amire a tanulás miatt nem volt idő.

    Közben, hogy a lakásban lévő Huawei termékek gyarapodjanak, rendeltem egy Honor Band 5 okos karkötőt.
    Nem tud vérnyomást mérni, de véroxigént igen. ( Megint csak szabtam határt összegben. ) Másfajta karkötők, órák pontatlanok ebben az árkategóriában.
    A véroxigén sokkal fontosabb a vérnyomás mérésénél, mert ha nagyon leesik, akkor jön az eszméletvesztés.
    Így a Huawei termékek megint gyarapodnak. ;]
    A zenevezérlés hiányzik nagyon belőle.

    Huawei P7 ; Huawei Color band 2; Huawei Mediapad M5-Lite és a P9 mellé jön a karperec is.

    Senki ne mondja, hogy Samu örült vagyok, vagy esetleg harapott alma rajongó.
    Cicaomi karperecei is is jók lennének, ha megoldanák már a kivétel nélküli töltést és esetleg a magyar ékezeteket is normálisan kezelné.

    Az egyik ismerősömnek van már Band 5 és alvás vizsgálatra ment a horkolás miatt.
    Az ottani műszerek és a karperec közötti mérésnél, csak 1%-os eltérés volt, ami nagyon brutális az alvásfigyelésben.
    A folyamatos pulzust 3%-os pontossággal mérte az összehasonlításban. Így elmondhatjuk, hogy ez jól működik.
    Rendeltem is egyből.
    Természetesen magyarországi üzletből 2-év garanciával, így csak október 8 körül várható.

    Most megyek szabadságra, 16-nap pihi.
    A romolást befejeztem, nem vállalok már semmi ilyen munkát.
    A P9-re készült rom, az valami brutálisra sikeredett, így nem fogom piszkálni.
    A fórumozás is elvesztette számomra varázsát, így kikapcsolva hagytam az értesítéseket is és csak naponta 1x benézek.
    Ha a P9-en van valami komoly, akkor megpróbálok segíteni, illetve felügyelni a fórumot.
    Az életben tudni kell váltani!
    Sportolás és egészséges életmód.
    A tanulás meg serkenti az agyat. :K
    Most 2 idegen nyelvet tanulok némi kombinációval, ami leköti a szabad perceimet, így nincs időm fórumozni. Persze ez nem jelenti azt, hogy nem látogatom az oldalakat. :K .
    Magyar- angol; magyar - görög; görög -.magyar; angol - görög. Miért is tanulom fordítva is, azért mert néhány szónak teljesen más a jelentése, így pontosabban lehet tanulni.
    Egyszóval ha kérdés van, nyugodtan írjátok meg, max 2-nap múlva válaszolok.
    Mindenkinek szép napot! ;)

    ui: Rendelek már egy ilyet, mert nem tudom mire költeni a pénzem. A pénzügyi keretembe pont belefér. ;] :Y

    [ Szerkesztve ]

    A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

Új hozzászólás Aktív témák