Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bubus66

    nagyúr

    válasz aprokaroka87 #5105 üzenetére

    Az hogy szar, azt tudjuk és ezért írjuk le. És ha ezek után is felteszi az user vagy használja akkor ne károgjon mint a varjú..

    Én is használok FB alkalmazás sőt olyat amihez a másik szemetet a messengert sem kell telepíteni.

    Meg sokszor eleve arra fele is terelik az usert. Akit lehet azt arra felé terelik, akik meg értenek a szép szóból azok soha nem panaszkodnak.

    Szerintem azért nem a felhasználok? Miért és ki akkor a hibás? Mikor elvan mondva milliószor le van írva, hogy szar, a társával együtt, a messengerrel.. Aki ezt használja ezek után az nem panaszkodjon...

    Tudod ez olyan, mint amikor a Telekom nevében küldenek e-mailt és a okoska ki fizeti, utána meg pampog az FB-én, hol ott vagy 1000 közre tettük vagy is kiírtuk az FB, a helyi médián keresztül is be lett mondatva.

    Az ilyeneket nem tudom sajnálni se, de meg érteni se, ez ugyan úgy igaz az FB alkalmazásra is.

    Azért nem is írok már az FB-vel kapcsolatban mert felesleges a billentyűzettett koptatni.

    [ Szerkesztve ]

    A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

Új hozzászólás Aktív témák