Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szemesi69

    addikt

    válasz MK VII #4385 üzenetére

    Mi inkább a közüzemi számlákat fizettük, és kajára költöttünk, a hitelt meg nem fizettük, mert annyira megemelték a törlesztőt, így választhattunk eszünk és a közüzemi rendbe van, vagy törlesztünk a banknak ergo nem eszünk és előbb utóbb kikapcsolják a villanyt és a gázt. Nekem is szabad felhasználású deviza alapú hitelem van, volt, semmi jelentősége nincs. Egy hitel felmondása és végrehajtásra adása több év, 2012-ben felmondták, végrahajtóhoz 2014-ben került balfasz ügyvéd miatt, közben volt 15 napom új ügyvédet keresni, ami sikerült, simán megállította a végrehajtást, amíg a per jogerősen be nem fejeződik. Aztán 2014-ben a pereket felfüggesztették, az idén év elején indúlt újra. most újra függesztik fel a pereket, mert megint az unióhoz fordultak állásfoglalás miatt, ami akár a hiteleseknek is kedvező lehet. A lényeg év elején kezdeményeztem az eszközkezelőt a bank felé, amit elfogadtak, most várom a szerződés kötést, onnan lesz 6 évem, hogy vissza vásároljam. Én a helyedben ne vedd készpénznek, csak teszek egy javaslatot :) Szóval, nem fizetném tovább a hitelt, viszont rendezném a közüzemi díjakat, ha marad egy kicsi pénz, azt kezdeném félre tenni az ügyvédi költségekre. Keresni kell közben jó hozzá értő ügyvédet, aki ilyen perekre van szakosodva és már bizonyított. Én is hasonló szar helyzetbe kerültem mint te, de mindenből ki lehet mászni, nem szabad feladni. Más, az ügyvéddel is lehet egyezkedni, részlet fizetésre, de azt kőkeményen be is kell tartani. Úgy látom eddig szar ügyvédetek volt, tessék keresni másikat :) Itt egy lista, itt olyan ügyvédek vannak, akik már bizonyítottak, viszont nehéz lesz hozzájuk bekerülni, mert normális ügyvéd egy bizonyos ügyszám felett nem vállal ügyet. Ne lakhely szerint válassz, az internet és fax, fénymásoló világában tök mindegy hol lakik az ügyvéd, szóval hivogasd őket, én is itt találtam jó ügyvédet [link]. Továbbá nyertes perekről is olvashatsz, hogy felkészülj [link]

    [ Szerkesztve ]

    Xiaomi redmi note 12 pro

Új hozzászólás Aktív témák