Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • feliratos

    újonc

    válasz egabi71 #2498 üzenetére

    Új koncepcióm van.

    Úgy döntöttem, nem is akarom megjavítani. :D Várhattam én életem végig a rollbackre. Egyébként sokkal jobb így teló a rengeteg szemét nélkül, és manuálisan meg frissíthető is. Minden hivatalosnak érzékeli, tehát bankos cuccok, TVGO is megy rajta, mégsincs semmi előtelepített cucc. A magyar dolgok megvannak benne. SIM eszközök, magazinfeloldás nem érdekel. Fájlokat fel tudtam tenni fájlból HIapp lefrissített minden gyári cuccot FR-tudok nyomni, full ROM-ot újrahúzni tisztán.

    Azon még gondolkodom, megéri-e nekem TWRP-vel küzdeni, hogy a Témákat munkára bírjam, ez az egy, ami érdekelne. Háttérképet most is tudok változtatni, ikonokat ki tudom tenni. Menüt nem tudom buherálni, és így a számlálók nem mennek, kb. ennyi. Gyors, az akkuidő frenetikus. Nem mondom, ha valaki szaki a szomszédban volna, akkor gyorsan megbuheráltatnám egy üveg pálinkáért, hogy javítsák meg, de már igényem volna arra is, hogy ki is legyen pucolva :D

    Egyébként P) Lite-os okos srácot összezavarta rendesen a testkeys. :D Nem tudja, mi fán terem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák