Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyingsoul

    veterán

    válasz Bandi67 #3967 üzenetére

    Szia!
    Én is új tulaj vagyok (3. napja van meg a Bip) de picit talán tudok segíteni:

    Első körben azt ajánlanám, hogy csak 1 appal kezdd el használni mert feljebb azt olvastam összeakadhatnak az alkalmazások és lehet, hogy nem kapod megfelelő módon az értesítéseket. Én csak a Mi Fit-et használom egyelőre, ebben a következő képpen kell beállítani az email (ami esetemben gmail) és egyéb értesítéseket:
    0. Párosítod a Mi Fit-tel az órát.
    1. Telefonon Mi Fitben alul a Profilra böksz.
    2. "Eszközeim" résznél bökj az órára: "Amazfit Bip" (itt írja az akksi töltöttséget is mellette van egy kis nyíl is ami jobbra mutat)
    3. A "Képernyő feloldása, Bejövő hívás, stb" felsorolás alatt "Egyéb"-re bökj.
    4. Bökj az "Alkalmazás értesítések - Bekapcsolva" sorra. (ha "Kikapcsolva"-t ír akkor ha ide bemész itt be is tudod kapcsolni az értesítéseket)
    5. Alul az "Alkalmazások kezelése" és itt bepipálod az emailezéshez használt alkalmazásodat, de bármilyen más alkalmazáshoz kapcsolódó értesítést is bepipálhatsz. Például ha játszol a játékhoz tartozó alkalmazás értesítést is, vagy Viber, Skype vagy bármi.

    [ Szerkesztve ]

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Új hozzászólás Aktív témák