Hirdetés

Aktív témák

  • f3rdzs0

    senior tag

    válasz Yeffy #4 üzenetére

    a Personalize menü alatt van egy Navigation Bar opció. ha oda bemész, akkor keress egy olyan ikont ami egy felfele vagy lefele mutató kacsacsőr az alján egy vonallal. ha azt kirakod a navbarra, és rákattintasz, akkor megjelenik a navbar, és nem kell felhúznod :)
    szerk.: ahogy itt a bal alsó sarokban van

    a navbarra rakhatsz kijelző kikapcsoló gombot is, és az nem fog gondot okozni azzal, hogy nem tudod lezárni duplakoppra a kijelzőt anélkül hogy kikapcsolnád az ujjlenyomat olvasót.

    a dual simet hogy raktad be? egy 1-est nekem kiír a sim 1 felett, de a másik slotban sd kártya van, úgyhogy még egy sim nincs megjelenítve a felső sávban. esetleg próbáld meg másik slotba rakni a simet?

    az AOD meg kb ennyit tud sajnos. valamiért az összes ilyen funkció a motion sensorhoz van kötve. double tap to wake is csak akkor működik ha megemeled a telefont.

    amúgy még mindig küzdök az akkumulátor idővel. tegnap meglett a 6 óra SOT, este 15% körül feküdtem le, de reggelre megint 5%-ig esett. igazából csak esténként tudom ezt tesztelni, hogy mi lehet a baja, úgyhogy folyamatosan variálom. ugye a SOT már elég jó, de inkább az a bajom, hogy ilyen SOT mellett csak 22 óra üzemidőt mér nekem, ami pont 2-vel kevesebb mint ami elég lenne. főleg hogy az a 2 óra pont abban a 10%-ban van, amíg a telefon le van téve estére.

    jelenleg arra gondolok hogy a Lawnchair weather appja folyamatosan pingelte a lokációt, úgyhogy letiltottam a hozzáférést.
    eredetileg az volt a tervem, hogy Nova Launchert használok, ha már megvettem most a Prime verziót, de nagyon nem jött be Lawnchairhez képest, úgyhogy meglátjuk :D

    [ Szerkesztve ]

    f3rdzs0

Aktív témák