Hirdetés

Aktív témák

  • Yeffy

    veterán

    válasz HUTCHDB #9 üzenetére

    Engem 2 (számomra) nagyon fontos dolog érdekelne:

    1.) kamera
    2.) lagg, vagy laggmentesség gyári sense launcheren.

    a kameraban par nap utan tudok majd nyilatkozni, vagy ha van speci kerdes, es idom ra, meg tudom nezni, viszont a gyari launcherrel kapcsolatban nem en leszek a te embered.
    en mindennemu csicsazott launchertor rosszul vagyok, ami nekem egyedul bevalt, es szeretem, a natur (vagy ahhoz kozeli) droid + Nova. ilyen az elozo telefonomon is. nekem azon mar evek ota minden kezre all, kenyelmes, es tokeletesen mukodik.
    es ez a Sense ugyan nem valami dzsunka vagy csiricsare giccsparade, sot, de nekem mar ez is kicsit fura.de meg csak ismerkedunk, lehet, hogy kesobb bejon. bar a Nova-t szerintem semmi sem fogja valtani.

    Nem tűröm még az apró akadásokat, pici dadogásokat sem.

    en a piciket igen, nem igazan torodok veluk. ha az X-Force-ot kihoztak volna ugyanazon meretben, felbontasban, akkuval, "shatterproof" kijelzovel, csak hatso fp sensor-ral meg UFS hattertarral, nem is vettem volna uj telefont. mai napig imadom, sajnalattal latom, mi lett a markabol, meg a Lenovo is mit b*szakodik vele, foleg, hogy volt egy jo otletuk, egy jo koncepcio, erre osszevissza cseszik szet azt is. na mindegy, ez itt OFF.

    835 már olyan processzor, ami más márkánál eléri azt, hogy teljesen fluid a mozgás, és minden megjelenítés.

    en is igy tudom, a kovetkezo napokban kiderul.

    [ Szerkesztve ]

    Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

Aktív témák