Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ABE

    őstag

    válasz spyduck #3879 üzenetére

    UAC a neve annak, ami téged idegesített, könnyen kikapcsolható. Nálam eddig egyedül az NHC nem ment megfelelően, az ACPI modulja hibásan működik Vista alatt. Nálad milyen programok nem indultak el? Sok esetben csak annyi a trükk, hogy az XP SP2 kompatibilitás módot be kell jelölni (bár eddig egy program igényelte ezt nálam).

    Más:

    Az "Azonnali notebookos kérdések órája" topicban már leírtam a gondom, de hátha itt tud valaki választ adni. Szóval:

    Valaki meg tudná mondani, hogy miféle hiba az, ha a notim képernyőjén (bal oldalon a szélétől 2 centire középmagasságban) egy kis pötty világosabb a többinél? Nem színes, nem fekete, nem fehér állandóan, csak egyszerűen világosabb. Nem találtam leírást, ennek a hibának mi a neve. Leginkább világos felületeken észrevehető a hiba, színeseken kevésbé, feketén pedig egyáltalán nem. Van erre valami házilagos módszer, hogy kijavítsam? Vagy esély arra, hogy cseréljék a kijelzőt? Nem tudom, egy business class HP-nél (nc4400) milyen előírás van a kijelző cseréjére. Ezt honnan tudhatnám meg, milyen besorolású a gépem? Némely esetekben már egy pixelhibánál cserélik a kijelzőt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák