Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hestia

    csendes tag

    Felfelé a lejtőn?
    Azt hiszem, megtaláltam a keresett eszközöket, amivel jó zenét hallgatni.
    Kellő ismeret hiányában a tömegtermékek helyett a fórumon (általatok) említett eszközökből választottam. KÖSZÖNÖM. Így lett DX50 lejátszóm, amihez nemrégen B400 fülhallgatót vettem. A hozzáadott gumiilleszték helyett SpinFit-et tettem rá. Igaz, abból nem a fórumtagok szerint jobbnak tartott fehéret, hanem a szürkét (CP800), de illesztési mérete miatt ezt ajánlja a gyártó a vékony vetőcsőre. Ami érdekes, hogy ebből viszont a legkisebb (S) méret vált be, talán mert a hallőjáratomban mélyebbre ér.
    Mindezekkel már néhány hete hallgatom elalvás előtt a zenét, és tetszik. Nagyon. Azt vettem észre, hogy akaratom ellenére sem tudok egy dalt teljes egészében végigfürkészni, keresve az esetleges minőségbeli változást, vagy az apró részleteket. Mert minden alkalommal igen gyorsan bevonz a zene. Percek alatt kiürül a fejem és csak a dallam van. Közben pedig jókat bambulok, párszor bele is aludtam már. A kedvelt lemezek közül még csak párat hallgattam meg, igaz azokat újra és újra. Mert egyszerűen nehéz lenne a következőt elindítani, hiszen az éppen hallgatottat újra hallanom kell!
    Nekem ez így kerek, szerintem a lejtőm végére értem. :K

Új hozzászólás Aktív témák