Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DeathAdder

    veterán

    válasz Qru #38457 üzenetére

    Ha nem tévedek még 150-ért sem kapsz büntetést csak az felett. Én is pályán 150 körül repesztek általában :)
    Múltkor megérdeklődtem és tán 100 alatt +15km/ó 100 felett pedig +20km/ó felett kezdődik a büntetés 30 ezres bírsággal, és onnan megy egészen 300 ezerig tán.

    _____
    más.

    Amúgy ez a Jazz miféle kategóriába sorolt autó? Csak én nem tudom hova tenni? :D
    Elmúlt három napban egész nap utaztunk a haverral és nézegettünk neki autókat. Több Jazz-t is megnéztünk, és valahogy elképzeltem ha odaparkolnám mellé az enyémet mennyire egy kategóriának tűnne egy civic-el, hol ott én előzőleg egy yaris kategóriának hittem. Tágas belső, és csomagtér mégis kisautó, egyszerű és nagyszerű :K Itt megjegyezném hogy ezt a radikális csakis külföldről behozottat vásárolok dolgot annyira nem értem.. volt módom tapasztalni az elmúlt napokban a fasza német meg osztrák importos autókat. Széthajtott szarok, sok km-rel (persze az óra teljesen mást mutat), láttam hogyan használják a németek zöme az autóikat, az egy dolog hogy "de a németnek van pénze szervizelni", csak nekem az éppen nem mond semmit. Null km-eres korától kezdve tapossák őket mint az állat (aztán megtehetik hogy 5 év múlva vegyék a másikat) legtöbbjükön ez gyönyörűségesen látszik is, hiába mutat az óra 110 ezret... inkább mutasson 270-et, de legyen rendes

    Na szóval több Jazz-t is megnéztünk, meg még rengeteg off autót (annyit most egy hétig nem birok autóra nézni :D), egy jazz és egy is 200 volt a kb. 30 autó közül ami megfelelt az általunk elvárt kritériumoknak.
    Aztán kérdezi a haver, hogy na akkor most melyiket? Mondom hülye vagy vazz.. hol említhető egy lapon egy kategóriában a kettő? :D Egyszerűen minden érv a jazz mellett szól. Gazdaságos, alacsony fogyasztás, kompakt, belül mégis tágas, abszolút vállalható csomagtartó, jól ki lehet látni belőle, könnyű parkolni, igénytelen (szinte csak tankolni kell, meg a kötelezőket persze), alacsony fenntartási költség, de mivel egy autóimádó buzi vagy így azt mondom az élet túl rövid ahhoz hogy egy ilyen unalmas autót vegyél :D egy szó mint száz ma el lett hozva az is 200.
    Részemről csak annyi konklúzió, hogy szívem szerint soha többet nem vennék 4 hengeres autót :))

Új hozzászólás Aktív témák