Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Integra

    titán

    válasz Snoop-y #13703 üzenetére

    a köcsögöknek nincsen a rendszerben a 16-os gyári enkei felni és a 215/45r16 gumi méret hozzá.... felrakom az európai gyári enkei 15-öst a 195/55r15 mérettel és már meg is vagyok, máris mehetek a rendszámomért meg a hivatalba az átjelentéssel. hát ennyi. belekötni se tudott az autóba, pedig több mint egy órás full átvizsgálás volt. és tényleg minden, nem a magyar viccparádét kell elképzelni..
    faszom kivan ezekkel, hihetetlen mennyire merevek. de a tüv-öt még megértem, mert szerencsétlen pali nem tud mit tenni..

    de ami a német hondát illeti, hát azért menjenek már a jó büdös p....ba!!!
    tisztára mint mo. hatalmas üvegpalota kereskedés, de geci nagy, frankón, hátul bent bagózó vén fószer (kettő is), mondom mi a bajom, erre ő is csak azt hajtogatja, hogy nekik sincsen a rendszerben. mondom még meg is lehet rendelni európából, már csináltuk otthon, higgye el, hogy benne van a rendszerben. nem is érdekelte, nem is akarta megérteni, még csak meg se nézte a felnit az autómon. menjen az ilyen az anyjába oda...
    most gürcölhetek a központtal, hogy hátha onnan kitudom csikarni a hivatalos papírt, hogy ez gyári honda felni.
    az egészben az a legmegdöbbentőbb, hogy szeretném hivatalosan, bejelentve legálisan használni, és nem tudom!!!
    most itt várok a tulajra, mert a fészeréhez nem adott kulcsot, nem tudom kivenni a téli kerekeket, hogy felrakassam a porschésoknál, ohgy még ma visszatudjak menni a tüv-höz pofavizitre, hogy lássa, a 15-ös felnik vannak az autón.
    kééééééééééééééééééééééészzzzzz

    ...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Új hozzászólás Aktív témák