Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gurabli

    senior tag

    válasz doc #7211 üzenetére

    Még egyetemista koromban náluk volt számlám, az persze nem volt mérvadó, mert minimális igény és pénzügyi tranzakció volt. Utána azonnal leléptem tőlük, mert rettentő drága volt minden nem a tanulóknak szóló csomag. Ja, és kellett külföld miatt dombornyomott Visa, hát valami vicc volt, deviza letét, stb.

    Most jó pár évvel utána, a Simple csomaggal csak megnyitáskor kellett face-to-face kapcsolatban lennem az OTP-vel (mellesleg egy nagyon kedves, csinos és hozzáértő hölgy volt), azóta ha bármi kell, akkor online (de tényleg minden), a közelébe nem kell mennem a bankfióknak.

    Számomra jelenleg nincs olcsóbb csomag, mint a Simple. Ragaszkodom az SMS-hez, ahol a csomag olcsóbb lett volna, ott kiszámlázzák a kiküldött sms-ek számát. Mivel szinte kizárólag kártyával fizetek, ezért a Simple nagyon kedvező.

    (#7213) agabe

    Nem nagyon utalok, csoportos beszedési sincs, mindent online fizetek kártyával (pillanatok alatt és teljesen ingyen). Az a pár darab utalás meg nem tétel.

    Nézd meg az aktuális kondíciós listát, pillanatok alatt ki tudod számolni, hogy az állandó átutalás + csoportos b. mennyire jön ki.

    Mielőtt még valaki félreértené, nem dicsérem az OTP-ét, csak érdemes megnézni, mert nagyon komolyan meglepődtem, amikor végül náluk kötöttem ki. Az elején meg sem néztem, hogy mit kínálnak.

    [ Szerkesztve ]

    "Akinek pénze van, az ne zavarja dolgozással a mások munkáját " R.J.

Új hozzászólás Aktív témák