Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pictigjis

    senior tag

    válasz axioma #32853 üzenetére

    nem tudom, miért jó ez nekik, hogy saját maguk alatt vágják a fát. pont mielőtt kibukott volna ez a beszedéses kíncunami, hívták a feleségemet is az új prémium miatt, és neki is hasonlót mondtak, hogy a bank "nagyon szeretné", ha mindenki átszerződne. ez a két dolog együtt most olyan szintű negatív impulzus, ami évek alatt összesen nem jött össze

    korábban szintén a feleségemnél volt egy másik megmagyarázhatatlan ügy amúgy, ami csak a mostani szenvedések fényében jutott eszembe. akkor a munkáltatója még egy kvázi közvetítőn keresztül utalta a fizetését, és noha belföldi huf számláról huf számlára érkezett a pénz, a payslipen szereplő és a raiffeisen által jóváírt összeg között következetesen, hónapokon át volt 1000 huf eltérés mínuszban. nem díjként lett levonva, a számlán nem volt levonás, 1000 forint egyszerűen eltűnt valahol. ebből volt akkor egy nyomozás, de nem találtak hibát, viszont onnantól fogva mindig annyi pénz érkezett, ami a bérpapíron is szerepelt

  • fecus

    őstag

    válasz axioma #32853 üzenetére

    A "mi" ügyintézőnk meg azt mondta csak ragaszkodjunk a régi számlához bárki hív.
    Amúgy nem mindenki tudja teljesíteni egy fizuból a kért összeget, de legalább megengedték volna két-három részletben. A pénzt akkor is kezelhetnék. Ott lenne náluk.

    #32854 pictigjis: Na, ez a gusztustalan:
    "nem találtak hibát, viszont onnantól fogva mindig annyi pénz érkezett, ami a bérpapíron is szerepelt"

    [ Szerkesztve ]

    "Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

  • #33802016

    törölt tag

    válasz axioma #32853 üzenetére

    "de akkor most izguljak hogy ha barkinek utalok pl. megvettem valamit jofogason, akkor aka'r vissza is elhet azzal, hogy latja a szamlaszamomat???)"

    Ha ezt a bűnözök megtudják ;]
    Nem kell kártya adat, miegymás. Ez azért egy elég nagy hiba, a raiff részéről. Elég nagy lyuk.

    " majd elejtette, hogy ha marad nem lehet semmi modositast csinalni a regivel pl."

    Nekem így volt takaréknál, rég lejárt számlám volt, nem értékesített. Ha net bankot akartam (ráadásul sms nélkül). akkor vagy új számlacsomag, vagy nincs változtatás. Telefonos cuccost, már meg sem kisértettem. Csináltunk egy másik számlán. ami idén lett megszüntetve.

    Ezt megtehetik. hogy megtagadnak szolgáltatást. És majd magad fogsz változtatni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák