Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sifarr

    senior tag

    válasz Willie #30213 üzenetére

    ... az "Erste Kolléga Plus" csomagra gondoltam.
    Hát, nem egy nagy durranás. A tranzakciós illetéket kifizettetik az utalásoknál, ráadásul a 20 ezerig való illetékmentességet "megvonva".
    A számla- és kártyafigyelésnek havi díja van. Az üzenet már érkezhet ingyenes push üzenetben is, ha sms-t választasz, akkor 25.-/db.
    Ennél nem rosszabb akár a Gránit Sztár vagy a sima Digitális, még olcsóbb is. Munkahelyi banki szerződés sem kell hozzá.
    Ha nem idegenkedsz attól, hogy 2 vagy 3 év múlva esetleg újra bankot váltsd, akkor a bankmonitoros Unicredit Partner Aktív Zéró vagy a CIB ECO a kinézett Erstenél jobb, ezek valóban ingyenesek.
    A későbbi hitelfelvétellel ne kapcsold össze a mostani bankválasztást!
    Majd amikor a hitelt fel akarod venni, akkor kell a hitelre ajánlatokat kérni, és vállalni hogy ott vezeted a bankszámlád, oda kéred a fizetésed, ha így olcsóbb a hitel (mindig olcsóbb). A bankválasztást akkor a hitelfeltételek döntik el, nem a bankszámla kondíciói.

    A Garmin kérdéséhez nem tudok hozzá szólni. Nincs mindenhol. Ha elengedhetetlen, akkor meglehet egy "rosszabb" számla lesz a mégis jó.
    Az appok hasznáhatósága ízlés kérdése. Problémák olykor mindegyikkel vannak.
    Hogy neked melyik feküdne legjobban? Ez csak a gyakorlatban dől el.
    Én mindenevő vagyok (CIB, rafi, régebben Gránit). Mind különbözó stílusú, de én mindegyikkel elvoltam. Más érzékeny rá, csak egyféle jön be neki.

    (Egyébként Wise. Amíg a hitel nem aktuális, addig nem találsz jobb hazai bankszámlát forintra és egyben devizára is, feltételek nélkül.)

Új hozzászólás Aktív témák