Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Atomgeszi

    veterán

    válasz kleinguru #30124 üzenetére

    Most sikerült belépnem a weben.

    eBank app nem működik ugyanúgy. Állítólag idő kell, amíg aktiválódik minden. A videóbankos szerint délutánra talán már működik, de, lehet, hogy 24 óra is kell. :F

    Kérdeztem a saját ajánlókódom is, a videóbankos azt mondta, hogyha megy az eBank, akkor ott látni fogom, a másik meg azt, hogyha majd aktiváltam az eBank-ot, meg vásároltam legalább 3x 1000 Ft értékben kártyával.. Kösz.

    Kártya mikor jön egyébként? Arról honnan fogok értesítést kapni?

    Nekem van szerencsére máshol működő számlám(OTP), de az asszonynak lemondtuk az MBH-t(bár még elvileg egy hónapig él a számla, a bankkártyát már kettévágták a fiókban, így viszont bukjuk az ATM levételt, marad az utalás(0,6%-kal) hogy majd ez milyen jó lesz, de hát ajánlókód hiányában jelenleg azt se tudjuk, hogy hova utaltassa a fizetését, ha ez ilyen nyögvelősen megy. :F

    Ahhaa, ha nem lépek ki a Kijelentkezés gombbal fent, akkor nem enged újra belépni a Netbank oldalon.. előzményekben kellett keresni egy netbank oldalt és úgy belépés nélkül visszaengedett. :DDD Azért másik bank ilyenkor alapból kéri újra az adatokat.. nem azt, hogy jelentkezzek ki és vissza.. Szóval, ha az ember elfelejt kijelentkezni, akkor inkább könyvjelzőzni kell a netbank oldalát.

    [ Szerkesztve ]

  • sifarr

    senior tag

    válasz kleinguru #30124 üzenetére

    Teljes katyvasz ez a bank (Gránit). Részemről semennyire sem ajánlott. ...

    Ejnye, ejnye. Így szidni egy digitális bankot. Hát neked semmi sem jó? Egy győztes sem? :F :D
    Bezzeg a britek tudják értékelni! (Nekik könnyű, messze vannak.) Díjat is adtak a Gránitnak: Leggyorsabban Növekvő Digitális Bank Magyarországon 2023 díjat.
    Azért, be kell látnod, ez nem semmi eredmény, győzelem! Egyből győzni nem akármilyen teljesítmény!! (Mármint egy hazai digitális bank közül elsőnek lenni.) Olyan igazi, virtigli, magyarosch. :))

Új hozzászólás Aktív témák