Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • axioma

    veterán

    válasz RR-13 #28576 üzenetére

    Csak abban hogy az afr 2.0 -rol szolo info nem temaja a topiknak. Az off-ba rakasa is max 50-50 nalam. Granit passz, az nem kozerdeku es vszinu azert nem is remlik mert mashol elobb lattam es reflexbol skip-eltem, de en az afr-esre reagaltam. Mondjuk az adott cikk eleg vacak [2x elirva a betuszo], es keves erdemi info volt a kulonbsegrol, de attol h ez rossz, nem ervenyes az indok h nem banki tema. Persze szigoruan szvsz.

  • Gallmix

    aktív tag

    válasz RR-13 #28576 üzenetére

    A teljes képhez az elmúlt időszakban. Valóban egy bankra korlátozódott - ja még sem., ráadásképp cikk címekben sem említik a Gránitot, még ha ezek közül 1 erről is szól esetleg.

    Jön az Azonnali Fizetési Rendszer 2.0
    Új magyar bank tört be az 1000 milliárdosok ligájába (Interjú)
    Válaszút előtt az ATM-üzletág. A sikeres ATM-hálózat receptje a Global Payments szerint
    Az Európai Parlament elemzése szerint nincs különösebb haszna a digitális eurónak
    Jó hírt hozott Varga Mihály a bankoknak: jövőre kivezetnék az extra terheket
    Bejelentették: ez a négy bank vezethet számlát a diákhiteleseknek
    8 milliárdot bukik a K&H Bank az extraprofitadó friss változtatásán
    Startolnak az MBH Bank digitális kioszkjai
    bemutattak mi lesz a kovetkezo szint az azonnali fizetesben
    Készpénzfelvételi limit az idegen kártyákra

    #28584 sifarr
    Oké, de ha nem kártyával fizetsz sem lesz kevesebb az ár. Ellenben találhatsz olyan helyet ahol azt mondják ő nem fogad el kártyát, vagy felszámolja neked. Nah ő viszont kaphat érte büntit, ha ellenőrt fog ki.

    Gondolom neked nem olyan kártyád van mert akkor nem töltögetnéd a Revolutot :)

    #28585 RR-13
    "Viszont az utalást konkrétan szóba hozva már lehet téma."
    Még jó, hogy erről nem írtam semmit, ja de... pech...

    " kibeszélve már lehet ON."
    Feljebb még mást írtál. :))

    "Csak erre a cikkezésre ne szokjunk már rá főleg ON-ban, erre irányult az egész dolog, mert ez soha nem volt itt szokás, akkor sem, amikor nem volt összefoglaló."
    Lehet ez szépen is kérni, látod :)
    A Gránitossal ellentétben az AFR 2.0 azért nem volt off, mert ontopik szerintem.

    Nem szoktam reakciót várni. Az emberek többsége egyébként is passzív, nem feltétlenül kommentál.

Új hozzászólás Aktív témák