Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RR-13

    őstag

    válasz axioma #28583 üzenetére

    Értem a véleményed, és végül is az is lehet jó megközelítés.
    Viszont a banki rendszerek, így az AFR2 önmagában nem témája a Topiknak, akkor sem, ha közérdekű, csak akkor, ha kötődik a témákból valamelyikhez, tehát önmagában nem az, így értettem.
    Viszont az utalást konkrétan szóba hozva már lehet téma.

    Egyébként rengeteg dologról lehetne akkor beszélni ON-ban, ami bankkal kapcsolatos.
    Igaz az AFR2 sok mindenkit érinthet, és érdekelhet, ahogy engem is, de önmagában, mint egy cikk, az legyen inkább OFF hsz., kibeszélve már lehet ON.

    Egyébként sok ON hsz. van, aminek OFF-nak kellene lennie, és nem is szoktam jelezni kb. senkinek, de ez a cikkezés már nem csak nekem volt zavaró, most pont az AFR2-őn csapódott le, és talán a Gránitos hsz-nél kellett volna jeleznem, de mivel az OFF volt, hagytam.

    Csak erre a cikkezésre ne szokjunk már rá főleg ON-ban, erre irányult az egész dolog, mert ez soha nem volt itt szokás, akkor sem, amikor nem volt összefoglaló.
    Cikk nélkül is le lehet írni egyébként ON-ban, hogy pl. 1 hónap múlva bevezetik az AFR2-őt, és ez+az lesz az előnye azt kész, és akit érdekelnek a részletek, az meg a megfelelő cikket megkeresi magának, mert tényleg sokféle van, és köztük olyan is, ami hiányos, és nem ér sokat.

    Zárójelben jegyzem meg, hogy Gallmix által idehozott cikkeinek megosztása után szinte egyikre sem érkezett reakció, csak kb. ma, ezért ebből is leszűrhető, hogy azok a cikkek mást nem nagyon érdekelhettek fórum szinten (max. elolvasta, aki elolvasta és ennyi), kivéve pont a mait.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák