Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Boond

    addikt

    válasz RR-13 #32037 üzenetére

    Az eredeti kérdésre válaszoltam, a nyitási akcióval kapcs. Az ajánlást csak megemlítettem, nem feltétlenül kell egyforma feltételek legyenek. Nem tudjuk, miért nem említette, lehet nem is tud róla pl. Megtakarítási akciót sem említette, de megtakarítást elhelyezését viszont igen. Szerintem a nyitásnál (ha van egy normális ügyintéző) akkor úgyis ajánlaná neki, mert azzal ilyen esetben jobban járhat az ügyfél. Hosszabb távon meg elégedettebb is lehet. Utólag megbánhatja, hogy kihagyta.

    Nem a netbankos belépési smsekre gondoltam. Én is tudtam használni a takaréknál. Igaz netban nélkül :D
    Amíg nem volt Revolut ez nem is volt gond... utána is csak a napi limit miatt kellett volna... de elengedtem... később meg bankot váltottam, nem számla csomagot :)

    Nem írtam, hogy nem engedik mobilbank nélkül használni a számlát, szerintem még netbank nélkül is engedik.

    A Raiffeisenes megszólalásomon viszont átsiklottál. Ha Gold 2.0 azért van, mert emelték az összeget, akkor Gold 3.0 kellene legye, ha újra megtennék. Ez akkor a Gold 2.0 tulajokat nem érintené.

Új hozzászólás Aktív témák