Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • akos_ur

    aktív tag

    Sziasztok,
    Az agyam eldurran a Raiffeisen-től, pontosabban csodás RaiPay nevű fizetési megoldásuktól. Évek óta ugyan az a helyzet, egyszerűen nem tud üzembiztosan működni. Kb az összes banknál lehet már a Google Walletbe regelni a kártyát, náluk persze nem. Szóval nagyon gondolkozom, hogy eljövök tőlük... Mit ajánlotok? Néztem a Gránitot, de megmondom őszintén a Google értékeléseknél nagyon lehúzzák az ügyintézést, mind telefonon, mind személyesen. A K&H-val szemeztem még, viszont arról meg korábban azt hallottam, hogy hajlamos tiltani bizonyos befizetéseket, pl. szerencsejáték vagy kripto-tőzsdék, erről van valakinek tapasztalata? ...illetve bármilyen tipp, hogy kinek melyik vált be? nem gond, ha van valamennyi számlavezetési díj, illetve fizu érkezik rá.. előre is köszi :)

    Illetve még egy kérdés, ez a bankváltási folyamat hogy működik? Ha jól nézem, ehhez mindenképp be kell mennem személyesen? A csoportos beszedések rendben át tudnak kerülni az új bankhoz? Lehetne fennakadások, hogy még a régi bankból akarják levonni, stb? ezzel kapcsolatban tapasztalat esetleg?

Új hozzászólás Aktív témák