Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sifarr

    senior tag

    válasz ferenck #19401 üzenetére

    ... akkor nem értem miért nem lehet a zárolt tételek szövegre rábökve átlökni ide a hülye júzert ha már nem csinálnak neki külön dedikált elérést.
    Én pedig azt nem értem, hogy ez régebben megvolt, de eltűnt. :W Legalábbis nekem már nem elérhető.
    Korábban nemcsak számlára lehetett Áttekintőt beállítani, hanem kártyákra is (és megtakarításra is).
    Beállítottál egy kártyát (ha több volt), és elég volt a számLaáttekintőt balra húzni, és megjelent a kiválasztott kártya a forgalmával együtt. Ez nekem működött először debittel, utána creditre is tudtam állítani, viszont amikor a creditet leadtam, utána a kártyaáttekintő beállítása már nem is volt elérhető.
    Nem tudom, hogy az app változott-e így - szerintem negatívan -, vagy a profilomban nem állított be valamit jól a bank. Nem tudom.
    De együtt tudok ezzel élni. A kártyát a gyorsmenübe felvéve így is egy pillanat a váltás.

    A beállításoknál azért ellenőrizd le, hogy a kártyaáttekintő beállításának a lehetősége ott van-e. Én is tisztábban látnék, ha ezt az infot megosztanád.

Új hozzászólás Aktív témák