Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .tnm

    addikt

    válasz windlord #12177 üzenetére

    Én össz-egészében tudom ajánlani a Gránit Bajnokot, de arra ügyelj, hogy minden hónap 1. és utolsó napja között kell érkeznie a minimum 250ezernek. (Legalábbis hivatalosan, nem tudom ha csak pár napot csúszik és írsz nekik szabad formátumú levélben, akkor visszatérítik-e a havi számlavezetési díjat.)
    Illetve ha a hónap minden napján van 150ezer forint a számlán (akár lekötve is), akkor ugye nem számít ha kimarad a 250ezer.

    Havi két ingyenes kp felvét jár ha nyilatkozol róla, az utalásaid és csop beszedés díja egy ezrelék (ha app-ból ill netbankból indítod), ezen kívül éves kártya díj van. Egyik legjobb kamatú rövidtávú lekötési kamataik vannak (sajnos még igy se sokat ér), és talán a legjobb valutaváltási áraik.

    Ezen topik alapján sokkal kevesebb a technikai probléma is velük, mint a CIB-bel.

    Hitelkártya viszont nincs, és kp befizetés is nagyon körülményes (egyetlen helyen lehet.)

    It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

Új hozzászólás Aktív témák