Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gergo_pet

    aktív tag

    válasz dokar #73 üzenetére

    Szerinted miért nem mond róla senki véleményt?
    1. Talán azért mert mire behozza az oldalt elunom az életem és ugyse várom meg mire bejön az egész?
    2. Vagy talán azért mert ami elsőre bejon kép abból semmi nem látszik mert 4trillioszor 8csillios?
    3. Mert mivel már az elején nem látszik belőle semmi a végét már meg se várom?
    Számtalan oka lehet, ezek a leggyakoribbak, talán ha megfogadnád néha más emberek tanácsát arról hogyan kell föltenni a netre egy képet, akkor foglalkoznának vele. Mondjuk biztos hallottál már olyanról, hogy netre optimalizálva. Ha mást nem legalább annyit tegyél meg, hogy a fényképezővel készült képeket átméretezed 1024x768-ra igy általában mindenki meg tudja nézni. Ha nem menne, egy kis segitség, a legegyszerubbek kozul. ACDSee megnyit, kép megnyit, jobb klikk, edit, resize és ott akár százalékosan is megadhatod a méretet. Ha ara nem sajnálnád az időt, akkor mi se sajnálnánk arra, hogy véleményt mondjunk róla.
    Komolyan ennyire nehéz megérteni, hogy a nagy képekből semmi nem látszik???

    A minőség és a mennyiség nem számít, csak sok legyen és jó!

  • Peet210

    őstag

    válasz dokar #73 üzenetére

    Üdv
    A végét én se tudtam már kivárni(kb. felét néztem meg) amit láttam az tetszet(esetleg még a kábeleket kellene rendezni) de viszont nem derült ki nekem hogy milyen gépről is van szó.
    Az első képen pl. mit kéne megnézni?

    Today's record, is tomorrow's motivation

Új hozzászólás Aktív témák