Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Barkvarosz

    csendes tag

    Sziasztok!
    Ez volna a jelenlegi setupom, volna még mit rajta fejleszteni de a körülmények nem a legadottabbak.
    Az egész volt perifériákkal és hangrendszerrel (és asztallal) együtt olyan 500-600k de az leosztva évekre ahogy folyamatosan fejlesztgettem.
    Bocsi a képeken való kupiért, épp szobaátrendezés volt amikor készültek.
    Jelenlegi komponensek a gépben nagy tárlatokban:
    RYZEN 3 3100
    16G DDR4 Ram
    SAPPHIRE RX 5700XT
    1TB Samsung NVME SSD
    Cougar Conquer(ironikusan a gép 2. legdrágább komponense a gpu után, tisztában vagyok vele hogy mennyire komikus)
    Táp pedig asszem COOLER MASTER valami 80+ goldos 850 wattos darab
    (konkrét brand nevek most nem ugranak be, majd lecsekkolom, ez különösen vonatkozik MOBO-ra, tápra meg ramra)
    Monitorok:
    Középen:LG 34GN73A
    Két szélen:ASUS VZ279HE
    Hangkártya: SoundBlaster Omni
    Első két hangfalpár: Infinity RS5000(ha jól emlékszem)
    Hátsó kettő: valami totál noname(otthon feküdtek)
    Erősítő: otthon talált virtual 5.1-es
    Sub: Fatpingvin kolléga által épített csoda ami beleteszi a lelket a hangzásba(nem tudom hogy lehet-e tagelni másokat és hogy ha igen hogyan) nem tudok elég hálás lenni érte
    Hangfalálványok: első kettő haverokkal közös project vett farönkökből és lécekből, hátsó kettő meg ingyen volt kirakva anno, csak el kellett vinnem
    Kanapé: alapból volt
    Asztal: random találtam 5k forintért, teszi a dolgát ahoz képest
    Billentyűzet: szintém egy random noname rgb low profile magyar kiosztású membrános csoda, meglepően elégedett vagyok vele
    Egér: megintcsak nem emlékszem névre, de ajándékba kaptam szintén Fatpingvintől, szépen teszi a dolgát

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák