Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szab.tam

    nagyúr

    válasz shteer #29128 üzenetére

    gyári hűtő. az meg iz az? nem ismerem... :( :U :DDD

    ja, az a kis fos, amit még soesm vettem ki a dobozból? :D

    egyébként nem igaz. van még egy hűtőm, ami nincs széttrancsírozva. mert sajnáltam még. ninja copper. tesztelnem kellett egy procit, és annyira béna a felfogatása a coppernek, hogy nem szedtem le a másik gépről.. inkább elővettem az egyik gyári 775-ös hűtőt, és azzal teszteltem a konfigot. a leszedésnél olyan ideges lettem azoktól a b* pöcköktől, hogy csípőfogóval le- és szétvágtam inkább, és kidobtam a kukába....

    a mini ninja-t pl. kisomagolás után rögtön megszabadítottam a 775. rögzítőktől. obiban vettem átmenő csavarokat, alátéteket, és nekihegesztettem a htpc lapjának. 3 év után nemrég szedtem le.
    akik kitalálják a platformok szabványos rögzítéáseit. hát. kézlevágás, szibéria, meg együtt a 2. (sorrend nem midegy: kéz nélkül szibériában, vagy azt hiszed, szabad vagy, és akkor vágják le. mindkettő szép. nagyon szép....)
    meg az összesnek ilyen vagy a hasonló észak kóreai átnevelőtábor. pl. a molex kitalálójának. sorolhatnám holnapig.

    gyári hűtő. brrrrrrrrrrrr..... :(((

    [ Szerkesztve ]

    fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

Új hozzászólás Aktív témák