Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyingsoul

    veterán

    válasz jones965 #18839 üzenetére

    Öööö igen, de úgy szerettem volna megmutatni a gépemet, ahogy alapból is látszik kívülről, bár elképzelhető, hogy majd csinálok még videót róla.

    urbanjozsi: Ha a házra gondolsz, kedvenc színeim a fekete-kék. Ha pedig a felvételre: igen, a felvétel első felét nappal rögzítettem, a másodikat este, de a minőség azért ilyen mert egy kis 25ezer forintos kompakt digitális géppel készült, ráadásul mint ahogy az a felvételen is látható, egy számítgépasztal tartórekeszében van ami két oldalról és felülről-alulról zárt, ezért kevés fény jutott oda, ráadásul a szoba közepén van, fal mellett.

    syC: Ne haragudj, nem értem a kérdésed! De tényleg érdekel mit szeretnél kérdezni, légyszíves fejtsd ki bővebben, mit hogy csináltam?

    FID: Ezt a "marok skilyos" dolgot sem igazán értem, bocsi, ha esetleg a fórumon lenne az előzménye, akkora azért nem értem, mert régebben sokat nézelődtem itt, de már rég néztem be ide, ma sikerült befejeznem a videót, szóval most csak így betoppantam.

    Stirbi: A számot ne haragudj de nem töltögetem fel, ehelyett megtalálod youtube-on, ahonnan le is töltheted, ha akarod, utána meg levágod róla a zenét és mehet telefonra, mp3-ra bármire! :) Egyébkénta címe Don Omar- Conteo

    Köszönöm szépen a pozitív véleményeket a kis szörnyecskémről, tényleg több képet kellett volna csinálnom, de azért itt vannak a képek, amiket még régebben készítettem (ugyanezek a cuccok): KÉPGALÉRIA

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Új hozzászólás Aktív témák