Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zájec

    veterán

    (#18399) ADAM1337 : lenne ötletem a gumigyürüs megoldáshoz, még utánanézek majd elmondom miböl lehetne csinálni...

    vagy pedig elektros boltokba nézni, keresni... használnak ilyen az elektromos iparban , keresni kell boltot ahol ilyet árulnak..

    a tesztel kapcsolatban... :: igaz , az nem látszot, de markrtinget nem vélek felfedezni, mert ez csak egy user teszt, nempedig egy médiás hütö cikk... amint látható külföldi fórum oldalról linkeltem azt a postot...

    itt egy másik user teszt H50 vs TRUE :: [link]
    ami érdekes amikor "push" szivóventit alkalmaznak csak akkor a TRUE nagyon elgyengül... a H50 nem... de a duplaventinél is ráver 3-5 fokot ahogy nézem...

    "Jól gondold át érdemes-e kipróbálni." átgondoltam, kipróbálom...
    mindenféleképpen jobban bejön, már csak azért is mert nem olyan batár nagy mint a TRUE.. :D

    (#18400) Uzmany :: barnitással felületnemesitö cégek foglalkoznak, de csak "csupasz" felületet lehet , ami már króm,nikkel,horgany stb. azt már nem lehet mert nem fogja be....
    (#18402) Uzmany :: pedig egy csomó teszt van :K ird be hogy "corsair h50" vagy hogy "h50 vs true"... lesz mit olvasgatni...

    (#18404) HSM :: én azért bizzok benne hogy gyárilag összeszerelt és csak 2db csö van benne,, csak jól van megcsinálva.. megbizhatóan... általában a otthonilag összeszerelt dolgoknál lehet ilyen csöpögös baleset amire te gondolsz..,

    ahogy nézem összerakta ezt úgy a Corsair hogy csak szétbarmolni lehessen..

    a rögzitését hol nézted ? nem értem mi a baj.. felülröl megy bele a csavar... ;)
    [link] , [link]

    (#18401) Henk :: én már most veszek 1-t , nem vacakolok... :)

    moding szempontjából is jó mert nem nagy , jobban tud a lap hatása érvényesülni...
    mig a léghütö sokat eltakar...

    ez is jó kis kép, a másik topikba linkelték.. ::

Új hozzászólás Aktív témák