Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _Voyage_

    aktív tag

    válasz Zájec #17908 üzenetére

    Jó, 70k túlzás volt, de én boltit, 3 év garisat néztem. Amúgy kb nyár közepe fele, július környékén. :)

    Igen, csak az a baj, hogy szinte mindent cserélek a gépembe, ha valamit meg mégis egyedivé avanzsálok, azt nem tudom eladni... :)
    Kábel harisnyázáshoz nincs türelmem, max sata kábelek kéne, de inkább veszek harisnyázott kábelt. :DDD Nincs se szerszámom, se türelmem, hogy szálanként szenvedjek vele... :))
    Azt tervezem, hogy lent, a táp melletti részt, addig, amíg el van választva az alaplapi résztől, oldalt befalazom egy acél lemezzel, közepébe beleteszek egy plexit, amit lefestek feketére, belegravírozom, hogy Voyage, majd belülről egy kék neonnal kivilágítóm a feliratot. :D
    Csak ehhez kell acél lemez és plexi. Plexiből egy 5-6mm-es az drága, vékonyabb meg nem kell, mert az túl hajlékony. Acélből is legalább 2mm-es kell, de ilyet sehol nem találok, mint ennek az oldala: [link]. Vagy ilyen kell, vagy valami masszív, feketére festve, bele a fekete plexivel, akárcsak jones kollégánál... :B

    - - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

Új hozzászólás Aktív témák