Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blakey

    titán

    válasz SunMount3r #947 üzenetére

    Szerintem olvasgasd a fejleményeket, milyen bug-okról írnak, mit javítanak és annak megfelelően ismerd meg a lejátszót. Én egyszerűen a Kodi használaára fogok teljesen ráállni, remélhetőleg hamarabb és jobban megoldják a lejátszási hibákat és akkor egy jól használható médialejátszó lesz akár wrapperrel is. Fontos, hogy az android rendszer rendben legyen. Természetesen jó lenne ha a lejátszó maga is nagyon korrektül vinné a dolgokat, de erre azért még várni kell.

    (#948) Joshi
    Kikapcsolt interpoláció mellett, 24p (23,976) esetén vannak apró röcögések, minden más freki esetén jónak tűnik a lejátszás, persze ha a belső lejátszóról van szó és telepítve van a patch, bár a 29,97-es anyagnál még van valami gond, de nem vészes. Kodi alatt mindegyik jól működik, tesztanyagokkal végig mentem, viszont Kodi alatt a VC-1 kódolású mkv-k akadoznak, ATV4-en ezek simán mennek MrMC-vel, remélhetőleg itt is javítják, újra meg kéne nézni egy nightly Kodit, hátha már használható.
    25 és 30 fps esetén a tv 50 ill. 60 Hz-en jeleníti meg, még akkor is ha esetleg kiírná, hogy 25, 30p.

    [ Szerkesztve ]

    *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

Új hozzászólás Aktív témák