Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SunMount3r

    Topikgazda

    válasz blakey #945 üzenetére

    Az ezt a témát nyitó Hsz,.-em így kezdődött:
    A Kodi lejátszójával is működnie kellene az auto framerate switch-nek az új fw.-el?

    -KÉRDÉSKÉNT. Ergo itt sem és a többi hsz.-emben sem állítottam, minden kétséget kizáró bizonyossággal semmit (és nem is sugalltam ilyet), vagy ha úgy is tűnt néha, a kontextusból ki lehet normálisan következtetni, hogy amiket a kérdéseim és az aggodalmaim kapcsán felsorolok azok olyan felvetések, következtetések, amelyekre én magam is választ, (megerősítést vagy cáfolatot=Fórum, emlékeztek?) várok. Lehet kicsit túlspekuláltam a dolgot, de ezt egyszerű válaszokkal is rövidre lehetett volna zárni, a dá-dá helyett. A fórum-os Hsz. olvasgatásról meg már írtam, lehet hogy ez nálad másképp működik, de az én fejem sem káptalan, sok mindent olvastam már össze az alatt a rövid idő alatt, mióta megvan a lejátszó, de nem hiszem, hogy megint csak elvárható lenne, hogy mindenre percre pontra emlékezzek, pláne, ha újszerűen jött elő valami téma, probléma nálam, amire addig nem is figyeltem a Hsz.-ekben. De bocs ha itt valakit zavarnak a kérdéseim, felvetéseim, mert ha valami nem tiszta, akkor továbbra is kérdezni fogok, legfeljebb ignoráljátok, nem fog zavarni, lesznek majd mások akik normálisan kezelik és normális válaszra is méltatnak.

    De már tényleg kezdünk lassan könyvet írni ebből, úgyhogy ezennel kivonom magam ebből a vitából.

    Megyek inkább letesztelem a Poweramp Alpha-t... :) :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák