Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SunMount3r

    Topikgazda

    válasz B.F.G. #6051 üzenetére

    A navigációs csíkot állítólag el lehet tüntetni lefelé húzással, de ez lehet csak légegérrel, egérrel és az érintő képernyős távirányító app-okkal működik.

    Vagy véglegesen is el lehet tüntetni ezzel a patch-al. Állítólag jó 2.0.6-os fw-re is.

    Letöltöd. Átnevezed update.zip-re. Rámásolod egy Pendrive-ra, bedugod a lejátszóba. A Settings->Upgrade->Local upgrade-el installálod a patch-t. Én még nem próbáltam.

    Virtuális billentyűzet magyarra állításához megpróbálhatod ezt:

    A Google Keyboard-ot így állítsd be: Settings - More - Language & input - Keyboard & input methods - CHOOSE KEYBOARDS. Kapcsold ki a 'Remote controller input method'-ot. Kapcsold be a 'Google keyboard'.-ot

    Settings - More - Language & input - Keyboard & input methods - Google keyboard.->nál finomhangolhatod és beállíthatod a nyelvet is. -> Bár azt nem tudom, hogy lesznek e külön ékezetes betűk, vagy csak hosszú nyomással.

    Fizikai billentyűzet magyarra állítása (nekem legalábbis ezek vannak beállítva):

    Settings-> More->Languages and input-> Languages-> English és add még hozzá a Hungarian-t.
    Current Keyboard-> Hungarian.
    Virtual Keyboard-> Android/Hungarian.
    Hi keyboard-> Hungarian.
    qwery-> Hungarian
    Logitech (akármi)-> Hungarian

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák