Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SunMount3r

    Topikgazda

    válasz KorLaci #7006 üzenetére

    Itt is erre a gondra panaszkodtak, szintén a 2.0.8-as fw-el.

    1. Az egyik megoldás az volt, hogy a a Box kikapcsolása után meg kell várni míg eltűnik a kis kijelzőről minden és pirosra vált a ki led és CSAK UTÁNA kikapcsolni a TV-t. Egy próbát megér.

    2. Vagy épp fordítva: először megvárni míg a TV kikapcsol teljesen és csak utána kikapcsolni a Box-ot.

    3. Meglehet még próbálni kikapcsolni a CEC funkciókat az AVR-en és a TV-n, hátha az kavar be.

    4. De valószínű a 2.0.8-as fw jobban érintett az ügyben -lehet a lánc többi elemétől is függ, CEC, TV, AVR-, úgyhogy ha nem jönne be, akkor ajánlott visszatérni pl. a 2.0.6-osra (azzal nekem soha nem volt még ilyen).

    5. Vagy "végesetben" próbálkozni a CEC-Less megoldásokkal (kábel, adapter, vagy 13.pin blokkolása).

    6. Lehet még -esetleg- a táp is a ludas. (Ha a fentiek közül egyik se jön be). 12V 1.5A+ PSU, 5.5 x 2.1-es dugó (középső tüske pozitív).

    Imprex: 2.0.8-ason nem próbáltam, mert azt az egyéb hibái miatt nem is raktam fel. 2.0.6-on még működik. Talán a többiek majd többet tudnak a 2.0.8-ról, de ilyen panaszt még nem is olvastam.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák