Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LEON_01

    tag

    válasz SunMount3r #3533 üzenetére

    Ez nem a Kodi hibája, illetve a fejlesztőké. Csak a marketing miatt izgul rá mindenki, mert a HiMEDIA ezt nyomja. De miért? Kérdem én. Miért a KODI-soknak kell olyan progit fejleszteni vagy módosítani ami kompatibilis ezzel a procival. A hardvereseknek kellett volna előre egyeztetni velük, hogy azt tervezik hogy beteszik alap média kezelő programnak. Akkor már csinálták volna meg inkább tisztességesen a saját médai lejátszójukat és nem lenne semmi gond. Szerintem ebbe az árba simán belefért volna. Ebbe ilyen félkész cuccok vannak, hátha történik valami, vagy valaki(k) fejleszt hozzá valamit. Így nem lehet forgalmazni valamit illetve lehet. de ez a vége. Már a 2016-os nyári tesztekben azt írták, pár hónap és fejlesztenek hozzá olyan KODIT ami normálisan kezeli hdmi-n a multimédiás hangokat. Most 2017 április van és semmi változás. A hazai forgalmazó is azt írta írjak a Kodi fejlesztőinek. Miért is nekem kellene. Nem én gyártom és forgalmazom a készüléket. Ez olyan mintha vennék egy nadrágot fél szárral teljes árban és én írjak a varrodába, hogy adják már hozzá a másik felét is. Ez igen röhejes. Kicsit hosszú lett, de ez a véleményem erről.

Új hozzászólás Aktív témák