Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #10726912

    törölt tag

    válasz Eugene Roe #92316 üzenetére

    Minden jogod megvan válaszolni, kiragadni mondatot és más értelmezésbe tenni, mintha azt mondtam volna...erre irtam. Mást irtam, mint amit te sugaltál válaszoddal, fentebb elolvasva értelmezd újra, mert ahhoz nincs jogod, hogy megmásitsd a mondandóm.
    Nem irtam, hogy vegyen valaki 500 ezerért kábelt. Azt irtam, ha teheti, tapasztalja meg a hangját. A minőséget helyeztem előtérbe az ár helyett. Összesen erről szólt a mondandóm, mindenki más meg az árat emlegeti. Ha a rendszered szarul szól az 50 ezres új árú kábeled miatt, mert Te sajnálsz rá 30 ezret az 50 ezer helyett vagy 100 ezret, akkor a teljes rendszeredre kiadott pénz szimpla pocséklás. Erről beszéltem.
    Leegyszerűsitve: cseszheted a 800 ezres kocsid, ha az ára alapján megvett gumikkal egy életveszélyes trabit csinálsz belőle .

  • gordonfreemN

    addikt

    válasz Eugene Roe #92316 üzenetére

    mégis 1-300 ezres büdzséjű embereknek ajánlottad, hogy költsék a rendszerük árának meghatározó részét kábelre. - bruttó vagy nettó? :DDD

    Urgot: nekem csak veszettül sajog a buksim, nem volt kedvem írni. De hogy konstruktív is legyek ma, nem egyenlő eloszlású a zenehallgatási kedvem, nem tudom lebontani adagokra. Háttérre nagyon keveset, inkább párom. Èn odaülös koncentrálós vagy épp lazulós vagyok, mert nekem ez ehy élmény és még sok a felfedezni megismerni való. Télen van hogy naponta 2-3-5órát naponta egy hétig vagy kettőig. Aztán egy hónapig nem. Aztán heti egy két óra. Aztán megint nem. Aztán megint de, ahogy kedvem időm állapotom engedi.
    Csak úgy nincs használva:R

    [ Szerkesztve ]

    ¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

Új hozzászólás Aktív témák