Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Joshi

    titán

    válasz Hikvision #89873 üzenetére

    Ahonnan elhoztam ott olyan vastag hangfal kábel volt rákötve a hangfalakra, mint a csuklóm. :DD Biztos drága lehetett. ;] Az viszont egyértelműen kijelenthető, hogy sokkal részletesebb hangzást nyújt a Studio 290-hez képest. Én nem is igazán hasonlítanám össze a két megoldást, mert más kategória. A Studio 290-es rendszert én házimozihoz használom, szerintem arra tökéletes mert van benne dinamika/erő de még pont részletes amennyire kell. A Dynaudio tényleg zenére lett tervezve, nagyon komoly még úgy is, hogy nincs meg szegényemnek a háttér technika. A sztereó szett nem nálam lesz hanem egy ~5x5-ös szobában ahol ki tudja futni magát, ráadásul családi házban ahol nincsenek falszomszédok. Alakul ez.

    (#89871) salesman szalagos magnót visszaraktam a helyére, ahova való. ;] Az vinyl hangzása nekem tetszik, de egyáltalán nem tartom jobbnak egy minőségi LOSSLESS digitális anyagnál. Én azért még az analóg korszakon nőttem fel, de már akkor is éreztem a hiányosságát. A vinyl is csak arra jó hogy nosztalgiázzunk. Az Abba lemezeket kb ~5 alkalommal vettem ki a tokjából, de már tiszta por az egész. Nagyon gáz. :B

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák