Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nemir Ombe

    addikt

    válasz dgyuri0123 #73892 üzenetére

    "Látom Klotz USB kábeled van. Nos, ezt azonnal cseréld valami tisztább hangú kábelre. Főként mert egy Primare mellé (szerintem) már kevés. A Klotz eleve "morgós, morózus" hangú kábel, így attól is simán lehet, hogy kiemel középen."

    Ha ezt Liszi olvasná.... ;] :D

    Hmm ....

  • belashx

    senior tag

    válasz dgyuri0123 #73892 üzenetére

    Na ne szórakozz, most cseréltem le a gyári madzagot. :D

    Jól mondja a Topikgazda kolléga, mivel bármilyen felállásban próbáltam, beleértve a régi Rotel erősítőm is(840BX4, hiVoxos) is.
    Ha csak komolyzenét/könnyedebb zenéket hallgatnék, nagyon bejönne, mert mintha előttem zenélnének. Elég sok részlet is van, a Primare meg valahogy kicsit egybegyúrja. Szintén igaz ez bármely stílusra, amennyiben nem lépem át a hangerővel a jóízlés határait. A lecsengési időn is lehetne javítani, ha nem albiba költöztem volna, ahol padlófűtés van(=nincs telibe szőnyeg). Mégis sokkal jobb, mint egy korábbi hozzászólásomban linkelt képen, a tetőteres szobával.
    Van egy VDC IC kábel is(268-020-000) valamint próbáltam egy kölcsönbe kapott 268-006-000-ával is. Sokat cserélgettem őket, de a Belkin maradt. Ez is tisztít valamennyit a középen, még, ha kissé fedettebb is, és nem annyira bulis hangú, ha szabad így fogalmaznom.

    Szóval legyen előbb a DAC? Talán egy jobb cuccal kevesebb torzítás lenne (ez kifejezetten zavart a 268-as VD-nél, igaz idővel javult), és akkor jobban tudnám, merre van az arra, zavaró maradt -e.
    Kérdezhetem itt is off-ba, milyet javasoltok felvenni a listámra?

    "Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

Új hozzászólás Aktív témák