Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tdd587

    őstag

    válasz Ijk #6398 üzenetére

    Összes hifis barátom házas/házasodik és régen túl vannak a 2 millás határon. Ami soknak tűnik, valójában mindig 200e forintot tettek hozzá, csak hát 5-10 év alatt az ugye milliók...

    Perempe:

    Sok szeánszon voltunk már, ahová milliós gépeket verő filléres dolgokat hoztak megverni a nagyokat, de aztán mindig az lett belőle, hogy ejnye-ejnye, hagyjuk meg ezt a nagyoknak. Természetesen vannak túlárazott dolgok, természetesen ár/érték arányban lehet jobbat felmutatni saját/hazai építésben, viszont (és erre sokára jöttem csak rá én is) a sok milliós cuccokat azért adják olyan drágán, mert megtehetik, mert gyakran nagyon jók és mert úgyse tudsz mást csinálni, mint megvenni, ha tényleg vájtfülü vagy. Mármint kiválogatás után azt a gépet, ami neked tényleg megér milliókat.

    Példa: ha van 4 millió forintom 2 hangfalra, akkor:

    1. vehetek újonnan egy 4 milliós hangfalat
    2. vehetek használtan egy 8 milliós hangfalat 4-ért
    3. odaadhatom neked vagy bárki másnak a teljes összeget, hogy építsél valami nagyot

    Én a második opciót választanám, de a többire is tudok példát természetesen.

    [ Szerkesztve ]

    Life is too short for boring Hi-fi. Danes don't lie.

  • Auratech

    őstag

    válasz Ijk #6398 üzenetére

    Ha utolsó 2kilódat költöd hifire, elválik, Ha 2millát, akkor ő is ott akar lenni, amikor összerakják neked és megmondja, hogy mindenképpen a cseresznye színű passzol a nappali új színéhez, amit egy tónussal sötétebbre festet a jövő héten. És ....látja, hogy van füled a hallásra. :D

    Auratech Field Recording

Új hozzászólás Aktív témák