Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Akos1994

    aktív tag

    válasz BBéci #59211 üzenetére

    Oké,hogy az ember próbáljon hozzá/ki minél több komponens a meglévő elemekhez. De tegye fel őszintén a kezét akik végig próbálgatott min. 3-4 különböző márkának, egyenként 3-4 típusát márkán belül, vagyis kb. 10et vagy annál többet, amikor ki akart választani...egy.. mondjuk egy erősítőt. Van már annyi elképzelésem,hogy tudom, hogy mit szeretnék, hallottam már 2-3 különböző karakterű rendszert az enyémen kívül. Látok apróhirdetésben egy készüléket, kell is hozzá szerencse,hogy ne 300km-re legyen tőlem. Meghallgatom,elviszem, még az eladó jóindulata is kell hozzá, hogy ígérje, hogyha nem jön be otthon saját cuccal akkor visszavihetem. Mert ez se magától értetődő mindenkinél.. Vagy bemegyek egy hifibarlang-szerű használt hifi értékesítő helyre (ahol persze minden drágább mint magánkézből) ahová magammal viszem a hangsugárzómat, de az mégse a saját szobám ami szintén befolyásolja a kapott eredményt, és vagy nem is lesz akkora választék vagy teljesen máshogy fog szólni otthon. De legalább oda csak egyszer kell utaznom és tettetni a kamu vásárlót aztán "még gondolkozok rajta" jelmondattal lelépni és levonni a következtetést a hallottakról. Egyszerűen én is abba a körbe estem,hogy nincsenek ismerősök akikhez át lehet menni hallgatózni, ha használtban gondolkozik az ember akkor meg még bolt se lesz ahol pont azok vannak amikre kíváncsi. Ha egy-két fórumos ember fel is ajánlja,hogy ugyan már menjek át hozzá, akkor is rengeteg idő és pénz csupán pár készülék meghallgatásáért. És akkor ez egy teljesen kezdő, idetévedt embernek ez egyenesen sokkoló lehet, hogy nem abban az értékrendszerbe kell gondolkoznia, mint eddig,mert ez egy teljesen más világ.
    Akkor rendben, visszavonnom én az eddigi hülyeségeimet, csak akkor mégse tudom,hogy mégis merre tovább.. Mert 2-3 készüléknél többet én se tudnék meghallgatni vásárlás előtt.

Új hozzászólás Aktív témák