Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • liszi70

    nagyúr

    válasz #71562240 #51201 üzenetére

    "Úgy érted, te is kérdezed Blattidát, nem hazudott-e tegnap"

    Ne kavarj! Nem lehetett könnyű, de azért sikerült félremagyarázni a szavaimat. Úgy értem ahogy írtam, minden rosszindulat, számonkérés és vád nélkül blattida irányába. Szerintem az ilyen esetben nem a struccpolitika a helyes, mint amit a papagáj javasol. Bár ez is madár, az is madár. :)

    "Kriszta emlegetése kapcsán Andorrának is a fejére lehetett volna olvasni a saját mondását, miszerint olcsó poénnak híg a leve"

    Ó, én már hányszor terveztem ezt megírni neki és szembesíteni önnön mondásával egy-egy rossz poénja kapcsán! :D Örülök, hogy ezt te tetted meg, mint lelki társa és takarító-védőügyvédje. :D

    [ Szerkesztve ]

  • Mezga Aladár

    veterán

    válasz #71562240 #51201 üzenetére

    "L'Auditeur"
    Akkor blattida fórumtárs többe kevésbé tudja hogy, a most emlegetett WB hol van. :)
    Csak ennyit kellett volna írni.
    Egyébként valóban nem tiszted megvédeni.

    "lebődületesbaromságozásával"
    A szövegértéseddel neked van gondod, ezt akkor általánosságban írta le, nem egy hangsugárzócsaládra értelmezte. Valóban finomabban kellet volna, de a véleményem finomabban is az, ekkora árszórásban már komoly különbségek lehetnek.

    "Például Andorra szövegét "nyílt fenyegetésként" aposztrofálni, az meg már, hogy is mondjam... "
    Szerinte pedig valami olyasmi: "Aki 5 percig akar itt maradni, az ennyi időre megengedheti magának ezt a vigéckedő stílust, azt hiszem neked sem lehetett hosszabb távú az elképzelésed. "

    És éppen te hazugozol le másokat?!
    Szerintem ez nem az: "Fenntartásaim vannak veled szemben."

    "Maximális óvatlansággal fogalmaztad meg a "fenntartásaidat", pedig figyelmeztettelek, hogy vigyázz, légy óvatos, mert okod van óvatosnak lenni."

    Miért, ti tudjátok hogy én ki vagyok ,milyen tapasztalattal és tudással.

    "És már hogyne számítanának bele a "valóban ismerés" körülményeibe a high-end show-k, sőt, nagyon is beleszámít a hifi készülékek valóban megismerésébe, hogy ad hoc, néha lehetetlen körülmények között mit tudnak kihozni belőlük a forgalmazóik, akiknek éppen az a céljuk, hogy te a közönség megismerd az adott készüléket - megjegyzem kiállításokon rögtön ott az összehasonlítási lehetőség más készülékekkel, ez bizony a "valódi megismerésnek" az egyik legjobb formája, ha közönségként "elegendő". időt rászánok a kiállított rendszerek, készülékek alapos végighallgatására. Nagyon sok készüléket, rendszert "valóban megismertem" high-end show-kon - ehhez persze szükséges disztingválási képesség, említem célzatosan. Na de még ha nem is közönség lennék, hanem forgalmazó, aki magam szállítom a kiállításra és igyekszem optimálisan adjusztálni a készüléket, hogy az a lehető legjobb formáját mutassa a lehetetlen körülmények között, hogy meg tudjam vele fogni az ide-oda áramló közönséget minél hosszabb időre?! Kevés ennél valódibb megismerés létezik."

    Sajnálom a high-end show-k csak arra alkalmasak (számomra), ha esetleg érdekes berendezés van akkor a maga valójában megtekintsem, a hangminőségről ott soha nem tudok érdemlegeset megállapítani.
    Nem véletlen, komolyabb kereskedők valamilyen módon lehetőséget biztosítanak az otthoni meghallgatásra.

    Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

Új hozzászólás Aktív témák