Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dabadab

    titán

    válasz #56474624 #4587 üzenetére

    Es azt hogyan ertekeled, amikor ezek a modszerek annyira tutik,hogy az MPEG2 streamet is atkodoljak meg a TV kontrasztaranyat is novelik?... :D

    "Ellenben mikor ilyen komoly hifis szakemberek látnak fantáziát benne"

    Miert, ok kik?

    DRM is theft

  • shtml

    őstag

    válasz #56474624 #4587 üzenetére

    én nálad ezt érzem ki igazából, nem azt az egészséges, mindkét vélemény felé szkeptikus hozzáállást.

    Tévedsz. Alaposan átgondoltam mind a filcezés, mind a CD-demagnetizálás hatásmechanizmusát - az előbbiről elég részletesen írtam is. Továbbá mindkettőnek alaposan utána is olvastam, pro és kontra - ez is látható az egyik korábbi hozzászólásomból. (A CD-fagyasztás hatásmechanizmusáról még nem sikerült semmi infót találnom.) Ebből következik, hogy a saját véleményemmel szemben éppúgy szkeptikus vagyok, mint a másik oldal véleményével szemben - végtére is a saját véleményemet nem készen veszem másoktól, hanem gondolkodási folyamat során alakítom ki.

    Olyannyira az vagyok, hogy - mint már többször írtam - egy megfelelően kivitelezett kettős vakteszt eredménye előtt is meghajlok. Csak nekem az az érzésem, ti vagytok azok, akik nagyon nem akarjátok egy kettős vakteszt próbájának alávetni az állításaitokat. :) Mert ugye ti állítotok valamit, hát akkor ti is bizonyítsátok - ez mindenhol így szokás. Ha ezt nem teszitek, akkor pedig igenis van alapja az Uri Gellerrel vont párhuzamnak. De hozhatnám Egelyt és a többi meg nem értett zsenit is.

    A szak­ember olyan barbár, akinek tudatlansága nem terjed ki min­denre. (Stanislaw Lem: Az Úr hangja)

Új hozzászólás Aktív témák