Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • asadasad22

    őstag

    válasz dabadab #2810 üzenetére

    Köszike. Kb én is hasonló eredményre számítottam. Eléggé kifinomult hallás kell egy Lame extreme preset és egy lossless megkülönböztetéséhez, ez egészen biztos, sztem egy fülessel legyen az akármilyen jó, nem (vagy nagyon nehezen, nagy csöndben, nagyon profi fülessel) hallani csak meg a különbséget, főleg akkor, ha az utca/forgalom minimális zaját is beleszámoljuk. (mert hiába zajszűrős, egy kis zaj mindig bejut) Majd egyszer én is tesztelgetek kicsit, csakhát az mp3 lejátszóm nem támogat lossless-t, a PC-mben pedig nem túl jó hangkártya van és a hangfal mégkevésbé jó. Sztetek egy zenét a legrészletesebben, legszebben egy nagyon jó hangfal játsza le, vagy egy nagyon jó fejhallgató? (mint pl Sennheiser HD555 vagy HD595)

    [ Szerkesztve ]

  • Zsolt!!

    aktív tag

    válasz dabadab #2810 üzenetére

    A mondatotból adódik a kérdésem!Adjatok tanácsot hogyan,mivel írjam ki az mp3-at hogy ne hallja ki jelentös különbséget?jelenleg Nec 3500ag-m van és Neroval írok és általában 192 és 256kbs tömörítésü anyagokat(mondjuk nem extrem preset) és még lossless anyagokat amik érdekes módon szebben szólnak :F .Hallottam sok jót a Plextor Premium szeriás íróiról vagy asztalí íróval érdemes próbálkozni?Az, hogy ez nem a saját hülyeségem arról az gyözött meg hogy egyik ismerösömet elhívtam hogy hallgassa meg az mp3 és az eredeti lemez közötti különbséget.Ő előre kikötötte hogy biztos botfüle lesz hozzá ennek ellenére fél perc után leszürte a konklúziót:az eredetinek szebbek a magasai.

Új hozzászólás Aktív témák