Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • adamkaa777

    senior tag

    válasz F-ECT$ #397 üzenetére

    Úgy értem hogy elég gyenge kártyajáték .Van nála sokkal jobb összetett, bonyolultabb . Del az embereknek az egyszerű "casual" game kell. Sajnos ezért van a hsnek nagy játékosbázisa ezáltal több pénz van benne és sok verseny. Itt annyi a más hogy elég sok moba van a paicon nehéz dolga lesz a blizznek ,viszont a többi moba casual rétegét nagy eséllyel csábítja el .

    [ Szerkesztve ]

    El. Psy. Congroo.

  • Lézerparaszt

    őstag

    válasz F-ECT$ #397 üzenetére

    Hozzászokhattál volna már, hogy a játékvilágban mindenki casual, csak az "én" a pro :P
    Pl én nem játszok Hearthstone-t mert az casual, én Magicet játszom mert így pro vagyok, vagy nem játszom hots-t mert dotázni kell hogy pro legyen valaki. Szerintem itt mindenki casual, mindegy mennyit játszik egy játékkal. Diabloban is, ha van időm akkor játszom, de a paragon 7-800-as szint sem jelenti azt hogy valaki pro, inkább csak hogy sokat játszik. Nekem WoW-ban 14 maxos szintű karakterem van, mégis casual vagyok, mert mióta kijött a játék, azóta játszottam vele, közepes szinten. És akkor el is érkeztünk a kérdésedhez, hogy mi is a casual? Aki nem casual az majd linkel úgyis versenyeredményt, amivel bizonyítja hogy ő túl van azon a szinten. Itt inkább azzal van a baj, hogy sokan a noob -ot helyettesítik a casual szóval.
    Na megint sikerült egy jó hosszú offot írni, amit úgyse olvas senki :D

    A játék az nem játék!

  • DaveNo1

    veterán

    válasz F-ECT$ #397 üzenetére

    Pont fel akartam tenni én is ezt a kérdést. Ha HS például casual **** egyesek szerint akkor ők biztos minden hónapban elérik a legend rankot...

    A Blizzard játékok nyitottabbak a szélesebb réteg számára, könnyebb valamivel a játék mechanizmus, de ettől függetlenül a hardcore playerek ugyanúgy megtalálják a számításukat. Valószínűleg sok hardcore játékos fog Hots-ozni már csak a hangulata, + a folyamatos patchek miatt. Ha tippelnem kéne lesznek majd jóval nagyobb és változatosabb pályák is.

    Ettől független azt sem gondolom hogy egy Dota 2-höz atomfizikusi diploma kellene, soha nem játszottam vele, de szerintem 5 perc alatt rájönnék mi merre van.

    Ami szerintem a játék legnagyobb hátránya, hogy már most jelen vannak az XP és gold farmerek akik képtelenek együtt működni. Eléggé irreális mennyiségű gold jön egy idő után, ahhoz képest, hogy mennyibe kerül egy-egy hős. :U Az első 4-5 hétben persze könnyebb mert a free rotation miatt ha minden hőst felviszel lvl5-ig ha jó eséllyel +3500 gold / hét, de ha ez már nincs, akkor borzasztó lassan fog jönni a gold.

    [ Szerkesztve ]

    You are not prepared.

Új hozzászólás Aktív témák