Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DaveNo1

    veterán

    válasz F-ECT$ #397 üzenetére

    Pont fel akartam tenni én is ezt a kérdést. Ha HS például casual **** egyesek szerint akkor ők biztos minden hónapban elérik a legend rankot...

    A Blizzard játékok nyitottabbak a szélesebb réteg számára, könnyebb valamivel a játék mechanizmus, de ettől függetlenül a hardcore playerek ugyanúgy megtalálják a számításukat. Valószínűleg sok hardcore játékos fog Hots-ozni már csak a hangulata, + a folyamatos patchek miatt. Ha tippelnem kéne lesznek majd jóval nagyobb és változatosabb pályák is.

    Ettől független azt sem gondolom hogy egy Dota 2-höz atomfizikusi diploma kellene, soha nem játszottam vele, de szerintem 5 perc alatt rájönnék mi merre van.

    Ami szerintem a játék legnagyobb hátránya, hogy már most jelen vannak az XP és gold farmerek akik képtelenek együtt működni. Eléggé irreális mennyiségű gold jön egy idő után, ahhoz képest, hogy mennyibe kerül egy-egy hős. :U Az első 4-5 hétben persze könnyebb mert a free rotation miatt ha minden hőst felviszel lvl5-ig ha jó eséllyel +3500 gold / hét, de ha ez már nincs, akkor borzasztó lassan fog jönni a gold.

    [ Szerkesztve ]

    You are not prepared.

Új hozzászólás Aktív témák